Jak to všechno začalo

Prodejna Praha 8 - Ládví

Láska k pečení se v naší rodině traduje již několik generací.

Babička byla vyhlášenou kuchařkou a pekařkou. Neobešla se bez ní žádná svatba, akce, ani slavnost. To samé se opakovalo s naší maminkou, která nás postupně zasvěcovala do všech rodinných receptů.

V roce 1993 jsme založili rodinnou firmu. Byli jsme čtyři - tři sestry a švagr. Neuvědomili jsme si ale, že v té době lidé žádali moderní práškové zákusky a ne obyčejné buchty, které se pekly skoro v každé domácnosti. Proto jsme se i my museli přizpůsobit trhu a začali jsme vyrábět cukrářské výrobky namísto pekařských, jak jsme původně zamýšleli.

Přešlo pár let a situace na trhu se opět obrátila. Zákazníci žádali to obyčejné, co si pamatovali ze svého mládí nebo dětství.

Tým Karlovarského cukrářství

Vrátili jsme sek našemu původnímu záměru když začaly farmářské trhy. V té době onemocněl švagr Vašek, který se staral o celou obchodní stránku naší firmy a musel přestat pracovat. Jeho syn Adam ve svých 20 letech převzal jeho „žezlo“ . V současné době nás jeho mladá krev žene rychle dopředu.

Farmářské trhy jsou super neboť zájem je obrovský. Zákazníci jsou ochotní stát ve frontách na naše výrobky dlouhé minuty.

Pro nás je velice důležitá kvality výrobků a jejich přijatelná cena pro zákazníky. Je to dřina „hlavně manuální“, ale její výsledek - chvála zákazníků - je pro nás hřejivý.

V současné době máme nově otevřenou prodejnu na Ládví Praha 8. To je první krok.

Do budoucna doufáme, že bychom mohli péct přímo v prodejně. To je náš cíl.

 

 

 

MENU
Byli jsme na
Zemi živitelce